• 1373/1/29 گواهینامه 1

  گواهی پایه یک مشاوره در تخصص ژئوفیزیک

  شرکت مهندسین مشاور و خدمات زمین فیزیک در تاریخ 1373/1/29 و با هدف انجام و عرضه خدمات فنی و مشاوره‏ای در امور مربوط به استفاده از ژئوفیزیک کاربردی در هوا، زمین و دریا به منظور تهیه نقشه‏های زمین‏شناسی؛ شناسایی عوامل تکتونیکی و زمین‏ساختاری، حل ابهامات زمین‏شناسی مهندسی، ابهامات ژئوتکنیکی و عوامل ژئودینامیکی، چاه پیمایی، اکتشافات معادن فلزی و غیر فلزی، اکتشافات آب‏های زیرزمینی و ... توسط کارشناسان متخصص که از جمله پایه‏گذاران ژئوفیزیک کاربردی در کشور بوده اند؛ تاسیس گردیده است. این شرکت در طول 20 سال فعالیت خود ضمن ارایه مشاوره و خدمات فنی و مهندسی در کلیه موضوعات ژئوفیزیکی در بیش از 200 پروژه عمرانی و معدنی، با حفظ ارتباط با مجامع علمی و فنی داخلی و بین‏المللی و شرکت در کنگره‏های ژئوفیزیکی ملی و بین‏المللی و همچنین ارایه مقالات تخصصی و راهنمایی و مساعدت در پروژه‏های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجویان این حوزه، همواره سعی نموده تا با به کار‏گیری آخرین تکنولوژی‏ها و تجهیزات پیشرفته در این زمینه، منشاء ارایه خدماتی به‏روز، مفید و کارا به فعالان عرصه معدن و عمران این مرز و بوم باشد.
  نظر به سواق طولانی و درخشان موسسین و دست اندرکاران، شرکت مهندسین مشاور و خدمات زمین فیزیک موفق به اخذ پایه یک مشاوره در تخصص ژئوفیزیک از معاونت برنامه‏ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری (سازمان برنامه و بودجه) از بدو تاسیس گردیده است.
 •   گواهینامه 2

  عضویت در گروه معادن و زمین شناسی – جامعه مهندسان مشاور ایران

  عضویت و ارتباط تنگانگ با انجمن‏ها و نهادهای تخصصی علمی و صنفی ژئوفیزیکی و رشته‏های وابسته از جمله مسایلی است که از ابتدا مورد تاکید موسسین و دست‏اندرکاران زمین فیزیک بوده و همواره سعی نموده است تا ارتباط خود با این مجامع را حفظ و توسعه دهد. جامعه مهندسان مشاور به عنوان عالی ترین مجمع صنفی فعالان حوزه مشاوره فنی و مهندسی کشور از جمله نهادهایی است که شرکت مهندسین مشاور و خدمات زمین فیزیک در گروه معادن و زمین شناسی آن عضویت دارد.
 •   عضویت 1

  عضویت در انجمن ژئوفیزیک ایران

  در راستای همکاری و تعامل با نهادهای تخصصی غیر دولتی شرکت مهندسین مشاور و خدمات زمین فیزیک در انجمن ژئوفیزیک ایران عضویت داشته و با این انجمن تخصصی همکاری می نماید.
 • 1392 گواهینامه 3

  گواهی بهبود سیستم مدیریت کیفیت – ISO9001:2008

  آز آنجایی که توسعه و ارتقای فعالیت ‏های یک نهاد دانش ‏بنیان؛ همواره بهبود سیستم عملکرد و استانداردسازی فرایندهای سازمان می باشد؛ از این رو شرکت مهندسین مشاور و خدمات زمین فیزیک با جاری ساختن کلیه الزامات استاندارد بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت تحت استاندارد ISO 9001، در سال 1392 موفق به اخذ گواهینامه مذکور از شرکت معتبر ICIM ایتالیا گردیده است.
 •   عضویت 2

  عضویت در خانه معدن ایران

  در راستای همکاری و تعامل با متولیان صنفی تخصصی، شرکت مهندسین مشاور و خدمات زمین فیزیک در خانه معدن ایران عضویت داشته و با این نهاد صنفی همکاری می نماید.